Спілкуємося, вчимося, набуваємо досвіду

Зустріч студентів Факультету управління і технологій та Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ з Владиславом Саларідзе, засновником та керівним адвокатом Іміграційної юридичної компанії Immigrateful, Inc USA.

Зустріч відбулась 13 вересня в навчальному корпусі ДУІТ за адресою: вул. Огієнка, 19. Тема зустрічі: “Сучасні тенденції, можливості та перспективи роботи та навчання за кордоном (на прикладі США)”.

Студенти і викладачі отримали від пана Владислава вичерпну інформацію щодо різниці в оподаткуванні та тенденціях ведення і розвитку бізнесу в різних штатах Америки, грунтовні роз’яснення щодо можливостей праці, навчання та проживання, про види віз та процедури їх отримання для навчання та роботи в США.

На зустрічі було створено дискусійний простір та активне обговорення можливостей професійного та особистісного розвитку молоді в Україні та за кордоном.

Дякуємо пану Владиславу Саларідзе за корисний досвід та цікаву  інформацію!