Співпраця ДУІТ з факультетом захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП України

Співпраця ДУІТ з факультетом захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП України

В рамках співпраці між факультетами управління залізничним транспортом Державного університету інфраструктури та технологій  та факультетом захисту рослин, біотехнологій та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України студенти ОП «Екологія транспортної інфраструктури» відвідали навчальну лабораторію фізіології рослин. 

Під час зустрічі доцент кафедри Нестерова Н.Г. детально розповіла студентам про напрями наукових досліджень, які в ній проводяться, продемонструвала сучасне обладнання – світлові мікроскопи, торсійні та аналітичні ваги, рН-метри, центрифуги, водяні бані, магнітні мішалки, спектрофотометри, які забезпечують виконання наукових робіт.

У навчально-науковій лабораторії біотехнології та клітинної інженерії студенти мали можливість ознайомитися з різними видами досліджень, що пов’язані з культурою in vitro та з колекцією рослин у культурі in vitro, яка налічує близько 40 різних видів та сортів, серед яких представники ягідних, декоративних, технічних та екзотичних рослин. 

Після ознайомлення з лабораторіями здобувачі відвідали ботанічний сад НУБіП, де пройшли екологічною стежкою та ознайомилися з багатьма видами рослин, серед яких сукуленти і екзотичні представники.

Що ви бажаєте знайти?