В ДУІТ пройшли ЄВІ та ЄФВВ для вступників в магістратуру!

В ДУІТ пройшли ЄВІ та ЄФВВ для вступників в магістратуру!

1 та 3 липня 2020 року в двох навчальних корпусах Державного університету інфраструктури та технологій пройшли єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови та  єдиний фаховий вступний іспит (ЄФВВ) у формі зовнішнього незалежного оцінювання для тих, хто здобув у закладах вищої освіти диплом бакалавра, та бажає продовжити навчання в магістратурі. Пункти тестування були організовані в корпусах Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ (вул. Івана Огієнка, 19) та Юридичного факультету Інституту управління та технологій ДУІТ (проспект Героїв Сталінграда, 2).

На пунктах тестування було дотримано усіх вимог постанови Кабінету Міністрів  України  від 20 травня 2020 року № 392  «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», доручення  Прем’єр-міністра  України  Шмигаля Д.А. від  28 травня 2020 року № 18243/8/1-20 за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.05.2020, Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування  в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24.

У зазначених документах основна вимога – збереження життя і здоров’я здобувачів освіти та залучених до проведення ЄВІ та ЄФВВ працівників. Тому допуск в пункт тестування здійснювався після обов’язкового вимірювання температури та обробки рук антисептиками.  Обов’язковими вимогами також були: дотримання маскового режиму, безпечної відстані, санітарна обробка аудиторій, столів, стільців, дверних ручок тощо.  Допуск вступників до пункту розпочинався за 45 хвилин і припинявся за 10 хвилин до початку вступного випробування. Відповідальними за пункти тестування у 2020 році були начальник навчального відділу ДУІТ Сарахман Ірина Дмитрівна та заступник декана юридичного факультету ДУІТ Новосельська Ірина Василівна. Їм активно допомагали помічники: заступник декана факультету управління та технологій ДУІТ Валявська Наталія Олександрівна та старший викладач кафедри бізнес-логістики та транспортних технологій Горбенко Оксана Іванівна та Уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти. Проведення тестування в аудиторіях організовували 70 науково-педагогічних працівників та співробітників Державного університету інфраструктури та технологій.

Загалом протягом 1 та 3 липня в двох пунктах тестування складали іспити близько 1200 вступників в магістратуру закладів вищої освіти міста Києва. Ми маємо надію, що більшість вступників виконали завдання, зможуть отримати високі бали та  продовжити навчання в обраних закладах вищої освіти в магістратурі! Бажаємо вам успіхів!!!

Що ви бажаєте знайти?