Почесні імена України! Пишаймося нашими!

Здобутки керівника фізичного виховання нашого Відокремленого структурного підрозділу «Київського фахового коледжу морського і річкового флоту та транспортних технологій» ДУІТ, президента Спілки ветеранів баскетболу України – Карпухіна Володимира Георгійовича відзначено в літописі видатних особистостей, які своєю надзвичайною працьовитістю, мудрістю, талантом та енергією заслужили повагу співвітчизників «Почесні імена України — еліта держави»!

«Почесні імена України — еліта держави» — це літопис видатних особистостей, які своєю надзвичайною працьовитістю, мудрістю, талантом та енергією заслужили повагу співвітчизників. Кожна сторінка книги розповідає про долю людини, її професійне становлення. Про видатних сподвижників Української держави, які прагнуть бачити свою країну найкращою, могутньою, економічно розвиненою. Про тих, хто у будь-якому куточку країни на будь-якій посаді докладає значних зусиль для створення робочих місць, розвитку промисловості, управлінню фінансами, вихованню та освіті молоді. Особистості, про яких розповідається на сторінках книги, — приклад вірного служіння Батьківщині та українському суспільству. Приклад того, як завдяки невтомній праці, бажанню, цілеспрямованості можна досягнути неосяжних висот суспільного визнання, здійснити вклад у розвиток української держави, бути корисним людям.

Карпухін В.Г. – заслужений тренер України з баскетболу, суддя національної категорії, 21-разовий чемпіон України з баскетболу, дворазовий чемпіон світу, багаторазовий чемпіон Європи. З 1994 року працює керівником фізичного виховання у Київському фаховому коледжі морського і річкового флоту та транспортних технологій ДУІТ.  У 2020 році серед видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту, кому призначили стипендії Кабінету Міністрів України, був і Володимир Георгійович Карпухін!

Вітаємо Володимира Георгійовича! Пишаємося тим, що працюємо разом з такою видатною людиною!