Крюїнг триває! Компанія «Еpsilon Maritime Services» відбирає найкращих!

Крюїнг триває! Компанія «Еpsilon Maritime Services» відбирає найкращих!

Для майбутніх морських офіцерів велике значення мають не лише теоретичні знання, але і перевірка цих знань на практиці. Щоб надати студентам можливість здобути досвід морського плавання, Київський інститут водного транспорту і мені Петра Конашевича-Сагайдачного ДУІТ активно співпрацює із крюїнговими компаніями, які пропонують майбутнім офіцерам свої кадетські програми.

Наприкінці осені до стін Інституту завітали представники морської агенції «Еpsilon Maritime Services» із метою відібрати найкращих студентів для проходження практики на судах. Компанія є інтернаціональною і має офіси по всьому світу. Морські кадри з України займають далеко не останнє місце у рейтингу компанії, тому поряд із представництвом в Одесі планується відкриття представництва у Маріуполі.

Конкурсна пропозиція «Еpsilon Maritime Services», яку озвучив директор крюїнгу, капітан Іванович Володимир Валентинович, була дуже різноплановою і зацікавила студентів на всі 100%. Хлопцям та дівчатам запропонували спробувати свої сили у співбесіді, щоб в подальшому (за умов складання професійних тестів CES та Marlins) працювати на балкарах, танкерах, газовозів, хімовозів, суднах general cargo і т.д.

Основою підготовки на флоті є теорія та практика у співвідношенні 50/50. Кадети повинні знати свою спеціальність відповідно до курсу,на якому вони навчаються в університеті, а також володіти знанням вимог конвенцій та стандартів Міжнародної морської організації. Саме тому представники компанії порадили студентам не зупинятися у процесі здобуття знань, і постійно підвищувати свій професійний рівень.

Володимир Валентинович зазначив, що за статистикою Міжнародної морської організації на флоті є велика нестача професійних кадрових офіцерів. Отже, агенції є зацікавленими у відборі перспективних кадетів для подальшої інкорпорації до свого флоту.

Проте потрібно пам’ятати, що бути морським офіцером – це величезна відповідальність, і жодна крюїнгова компанія не зможе дозволити собі взяти на роботу погано підготовленого спеціаліста. Отже, зустріч студентів із представниками «Еpsilon Maritime Services» завершилася знаковою фразою: «Вчитися, вчитися, вчитися!», яка повністю віддзеркалила вимоги агенції – бути обізнаним, старанним та сумлінним.

Бажаємо нашим студентам успіху на співбесіді та у подальшому проходженню тестів! Вчіться гарно та старанно, і ставайте кращими із найкращих!

Що ви бажаєте знайти?