Старт морської кар’єри

З 5 по 8 листопада 2019 року 30 українських студентів морських та транспортних вищих навчальних закладів прийняли участь в роботі відомої європейської морської виставки Європорт (Нідерланди). Всі ці студенти — переможці масштабного освітнього проекту Морське діло, який Фонд Бориса Колесникова декілька років поспіль реалізує з метою підтримки та мотивації майбутніх судноводіїв та інших спеціалістів морського транспорту. Цього року серед переможців проекту є двоє студентів Державного університету інфраструктури та технологій. Студент Кілійського транспортного коледжу Дмитро Кіселар присвятив свою проектну роботу розвитку водного туризму на Дунаї, а студент Київського інституту водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Святослав Соляревич розкрив в своїй роботі проблематику оптимізації паромних переправ через Дніпро. Цікаво, що в підсумку цього конкурсу у наших хлопців вже є декілька пропозицій від експедиторських компаній та судноремонтних заводів. Вітаємо наших студентів, бажаємо їм успіхів та гарної кар’єрної перспективи.