Відкрито ліцензію на нову ОПП “Транспортна логістика та міжнародні мультимодальні перевезення” для бакалаврів

Відкрито ліцензію на нову ОПП “Транспортна логістика та міжнародні мультимодальні перевезення” для бакалаврів

Шановні друзі! У нас гарна новина з факультету управління залізничним транспортом: Наказом Міністерства освіти і науки України №223-л від 12.06.2023р. нам відкрито ліцензію на нову освітню програму підготовки бакалаврів: “Транспортна логістика та міжнародні мультимодальні перевезення”. 

Після закінчення навчання випускники освітньої програми «Транспортна логістика та міжнародні мультимодальні перевезення» можуть працювати у сфері:  управління перевізним процесом у міжнародному сполученні (провідний фахівець з управління перевезеннями),  магістрального та промислового залізничного транспорту в структурах комерційного департаменту ПАТ «Укрзалізниця» (постачання, під’їзних колій, договірної роботи, відділах маркетингу тощо) та структурах міжгалузевих підприємств промислового залізничного транспорту; закупівельної логістики в організаціях, які мають справу з міжнародними перевезеннями (менеджер-логіст із закупівель, менеджер-логіст з матеріально-технічного забезпечення тощо); транспортно-експедиторської діяльності (менеджери та фахівці експедиторських, стивідорних, тальманських та консалтингових фірм); управління логістичними центрами та терміналами (керівники підрозділів різних рівнів) та інші посади, службові обов’язки яких пов’язані з організацію та управлінням транспортними, транспортно-виробничими, транспортно-складськими процесами, реалізацією транспортних технологій, наданням транспортно-логістичних, операторських та експедиторських послуг, проєктуванням транспортних систем.

Запрошуємо всіх бажаючих на навчання за новою програмою! Перший набір на програму вже цього літа! Вступ на бюджет з ЗНО та НМТ, на контракт-лише мотиваційний лист.  

Є питання?  Телефонуйте 097 550 7833.

До зустрічі на факультеті!

Що ви бажаєте знайти?