Т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій завітала в ДУІТ

22 червня 2020 року т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій відвідала Коледж морського і річкового флоту Державного університету інфраструктури та технологій в рамках заходів з перевірки готовності пунктів проведення зовнішнього незалежного тестування.

У візиті також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд і заступник голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.

Згідно інформації Любомири Мандзій, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення: епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО у запланований термін – з 25 червня до 17 липня. Водночас МОН, Український та регіональні центри оцінювання якості освіти, пункти тестування готові провести ЗНО-2020 у безпечних умовах рекомендації Головного державного санітарного лікаря України.

“ЗНО – це одна з найбільш успішних демократичних інституцій. Для Швейцарії важливо підтримати ЗНО в ці складні часи пандемії COVID-19, щоб забезпечити максимально безпечні умови тестування та гарантувати прозорість вступної кампанії для української молоді. Швейцарія переконана, що за будь-яких умов якість освіти має залишатися найбільшим пріоритетом”, – повідомив Клод Вільд, Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні.

Завдяки партнерам Міністерства освіти і науки – Групі Нафтогаз, ЮНІСЕФ в Україні та Посольству Швейцарії в Україні – пункти проведення ЗНО забезпечені:

• медичними масками для учасників, інструкторів та медиків,
  • безконтактними термометрами (пірометрами),
  • дезінфікуючими засобами для рук,
  • дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь,
  • ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

“Ми повинні зробити все, щоб пандемія не обмежувала доступ дітей до освіти.  Кожен випускник має право на реалізацію свого потенціалу в безпечному середовищі. ЮНІСЕФ у партнерстві з Unilever та Нова пошта підтримав Уряд  України у створенні безпечних умов під час проведення зовнішнього  незалежного оцінювання у відповідь на виклики, спричинені COVID-19”, – наголосила Лора Білл, заступник голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Всього потребу забезпечено для 1714 пунктів (5188 пункто-тестувань) проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. У 2020 році у основній сесії ЗНО візьмуть участь 379 493 особи, ЄВІ/ЄФВВ складатимуть 101 283 особи. Під час тестування та іспитів буде залучено 242 650 працівників та 11 630 медиків.

В рамках заходу відбулась зустріч т.в.о. Міністра освіти і науки Любомири Мандзій із Головою Вченої ради ДУІТ Горбанем Анатолієм Вікторовичем, під час якої було зосереджено увагу на низці актуальних питань для нашого університету.

Також із очільницею МОН мали можливість провести нетривалу бесіду проректор з адміністративно-господарської та соціально-виховної роботи Кулінченко Олександр Сергійович та представники студентського самоврядування університету, які зробили спільне фото на пам’ять про цю зустріч.