Роботодавцям

Державний університет інфраструктури та технологій запрошує до співпраці підприємства, організації та компанії, зацікавлені у молодих, енергійних фахівцях, які бажають отримані при навчанні знання застосовувати на практиці.

Відділ практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Державного університету інфраструктури та технологій спільно з іншими структурними підрозділами постійно працює над налагодженням тісних довгострокових зв’язків з роботодавцями та над сприянням в успішному працевлаштуванні випускників і студентів ДУІТ.

Для налагодження ефективної спільної роботи запрошуємо роботодавців повідомити університет про наявні вакансії за допомогою форми, розміщеної нижче. Після отримання заявки на вакансію відділ практики та сприяння працевлаштуванню обов’язково зв’яжеться з Вами, інформація про вакансії буде розміщена на відповідній сторінці на офіційному сайті ДУІТ, розповсюджена у вигляді друкованих матеріалів в університеті, а також розміщена в соціальних мережах  для ознайомлення студентів та випускників. 

Розміщуючи вакансію, роботодавець дає згоду на оприлюднення наданої інформаціїї про вакансію вищенаведеним способом.

Відділ практики та сприяння працевлаштуванню готовий організувати зустріч роботодавця з цільовою аудиторією студентів для більш близького знайомства з компанією, її політикою та стратегією.  Ми будемо раді запропонованим роботодавцями майстер-класам, тренінгам, семінарам, презентаціям для студентів та випускників різних напрямків навчання, під час яких можна провести консультації з питань кар’єри.

Також запрошуємо роботодавців взяти активну участь  у обміні досвідом про роботу в компанії зі студентами ДУІТ. Нам важливо знати вашу думку щодо наших випускників.

Вже декілька років традиційним стало проведення Ярмарків Вакансій, у яких беруть участь відомі вітчизняні підприємства. Під час подібних заходів, компанії мають змогу ознайомити студентів з діяльністю компанії, наявними вакансіями та програмами з працевлаштування, стажування, проходження практики. Представники компаній-роботодавців, або кадрових агенцій, можуть надати свої пропозиції щодо співпраці з вищезгаданих або інших напрямів до Відділу практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ДУІТ.

Для налагодження більш плідного і довгострокового співробітництва Відділ практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Державного університету інфраструктури та технологій пропонує укласти договір про співпрацю. Завдяки спільним зусиллям підприємства матимуть змогу сприяти підвищенню якості підготовки фахівців різних напрямків навчання та знайти перспективних молодих студентів і випускників для роботи в компанії.

Звертаємо Вашу увагу, що університет працює з роботодавцями без посередників.

Наші контакти:

Адреса: 04071, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 9, каб. 115

Телефон: +38(097)5255923

E-mail: [email protected]

Розмістити вакансію
Стати партнером
Що ви бажаєте знайти?