Корисні посилання

Для  пошуку роботи

– Сайт пошуку роботи №1 в Україні. Пошук роботи за запитом, підбір вакансій за параметрами, розсилка свіжих вакансій. Прямі контакти роботодавців. Детальна статистика зарплат. 57 000+ вакансій. Кращий сайт пошуку роботи. Кращі роботодавці.
– Найефективніший майданчик країни з пошуку роботи в мережі Інтернет, де щодня розміщується понад 100 000 актуальних вакансій – це абсолютний рекорд серед сайтів даної спеціалізації.
– Інформаційно-аналітичний журнал “РоботодавецЬ” —щомісячний всеукраїнський часопис, визнаний експертами Міжнародної організації праці єдиним у своєму роді періодичним виданням на всьому пострадянському просторі.
— українська IT-компанія, яка працює у 72 країнах світу. Продуктом компанії є веб-сайт пошуку роботи з понад 90 млн користувачів щомісяця. Jooble входить до 2-х найбільш відвідуваних веб-сайтів з працевлаштування у світі та входить до 500 найбільш відвідуваних веб-сайтів у всьому світі.
– Акціонерне товариство «Українська залізниця» – національний перевізник вантажів та пасажирів. Метою діяльності товариства є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі тощо. Наразі компанія забезпечує 82 % вантажних і майже 50 % пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.
– КП «Київський метрополітен». В основуроботи Київського метрополітену покладена одна з найкращих світових технологій, яка орієнтована на більші обсяги перевезень, ніж на заході. Наразі світовим стандартам у Київському метрополітені відповідає основна система забезпечення безпеки руху поїздів — система автоматичної локомотивної сигналізації з автоматичним регулюванням швидкості, а також оперативно-технологічний радіозв’язок, мережа телевізійних екранів на станціях метрополітену, управління стрілками та сигналами станцій метрополітену з центрального диспетчерського поста з комп’ютерним керуванням, управління роботою станцій з застосуванням технагляду.
Що ви бажаєте знайти?