Студмістечко

Студмістечко

Шановні студенти!

Студентське містечко є структурним підрозділом Державного університету інфраструктури та технологій.

Головна мета діяльності студентського містечка – задоволення потреб студентів у забезпеченні житлом, створенні для них належних умов для проживання, занять, відпочинку, розвитку фізичної культури та проведення просвітницької та виховної роботи.

Студентам пропонується 3 студентських гуртожитки, які розраховані на проживання, навчання та відпочинок студентів. В гуртожитках функціонують  кімнати самопідготовки, спортивний майданчик, спортивна зала та проведена локальна комп’ютерна мережа з можливістю доступу до Інтернету.

Студентські гуртожитки ДУІТ призначаються  для мешкання іногородніх студентів, в тому числі, студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності у них іншого місця проживання, виключно на період навчання.

У гуртожитки можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період вступних випробувань, а також абітурієнти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлений батьківського піклування, за умови відсутності у них іншого місця проживання.

Поселення студентів у гуртожитки здійснюється за особистою заявою студента  терміном на один навчальний рік на підставі відповідного Наказу по університету та «Положення про поселення та проживання у гуртожитках ДУІТ».

Гуртожиток №1
м.Київ,
вул. Оленівська, б.25
Гуртожиток №2
м.Київ,
пр-т. Відрадний, б.52А
Гуртожиток №3
м.Київ,
вул. Солом’янська, б.20

Гуртожиток № 1, м. Київ, вул. Оленівська, 25

5-ти поверховий будинок, який розрахований на проживання 330 студентів. На кожному поверсі для студентів розташовані кухні, які обладнані електроплитами та санвузли із сучасним ремонтом.

До послуг мешканців в гуртожитку функціонують кімната для самопідготовки, бібліотека з читальним залом, санітарно-гігієнічні приміщення. Гуртожиток оснащений доступом до мережі інтернет.

У гуртожитку №1 знаходяться Кімнати підвищеного комфорту в яких мають можливість зупинитися батьки абітурієнтів, в період подачі документів та здачі вступних іспитів майбутніми студентами ДУІТ, студенти заочної форми навчання та співробітники Університету.

Квитанцію для оплати проживання в КПК отримати у старшого адміністратора КПК.
Завідувач господарством гуртожитку: Федорчук Оксана Олександрівна, 044 425-24-90

Гуртожиток №2, м. Київ, пр-т. Відрадний, б. 52А

Розрахований на проживання 270 студентів. У гуртожитку блочна система. Блок складається з коридору, 2-х кімнат для проживання, санвузла та ванної. Всі блоки забезпечені індивідуальним гарячим водопостачанням (водонагрівачі). На кожному поверсі гуртожитку розташовані загальні кухні, обладнані електроплитами. До послуг студентів-кімната для самопідготовки, наявний доступ до мережі інтернет.

Завідувач господарством гуртожитку: Карпенко Олександр Вікторович, 044 337-79-58

Гуртожиток №3  м. Київ, вул. Солом’янська, б. 20

5-ти поверховий будинок, який розрахований на проживання 300 студентів. Функціонує кімната самопідготовки, спортивна зала. У кожній кімнаті є санвузол та душова кабіна. На всіх поверхах для студентів розташовані загальні кухні, які обладнані електроплитами. У гуртожитку є доступ до мережі інтернет.

Завідувач господарством гуртожитку: Воронова Олеся Вікторівна, 044 245-40-15

Алгоритм поселення до студентських гуртожитків

Крок 1

Якщо Ви потребуєте ліжко-місця в гуртожитку, то під час подачі документів до приймальної комісії необхідно зробити відповідну позначку в заяві.

Якщо Ви рекомендовані до зарахування і надаєте оригінали документів для зарахування на навчання, то підготуйте заздалегідь та візьміть із собою пакет документів, необхідних для поселення:

Заяву на поселення, заповнену за зразком у головному корпусі ДУІТ (каб.№ 108б) та завізовану мокрою печаткою у приймальній комісії (каб.№ 119) (вступники Київського транспортно-технологічного коледжу та Коледжу морського та річкового флоту заяву на поселення візують мокрою печаткою у приймальній комісії коледжу);

Оригінали та копії документів, які підтверджують пільги (за наявності);

 • Копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки), у паспорті повинна стояти відмітка щодо зняття з реєстрації місця проживання ( для власників паспорту ID-картки мати витяг до ID-карти та довідку про реєстрацію місця проживання Ф-13);
 • Студенти чоловічої статті – приписне свідоцтво з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживання;
 • Копія ідентифікаційного коду;
 • Оригінал довідки про проходження медичного огляду з відміткою про проходження обов’язкового флюорографічного огляду та довідку від лікаря-дерматолога;
 • Фотокартки 3×4 — 3 шт.;
 • Папку- швидкозшивач.

Копії та оригінали документів, які підтверджують пільги, необхідно надати ОБОВ’ЯЗКОВО!

Крок 2

Поселення до гуртожитків здійснюється відповідно, вказаних додатково на сайті Університету, днів поселення.

Усе, що потрібно Вам зробити:

 • Уточнити дату поселення та з’явитися на поселення за вказаними адресами;
 • Заповнити заяву на поселення до гуртожитку;
 • Надати оригінали та копії документів, які підтверджують пільги (за наявності);
 • Заповнити договір на поселення до гуртожитку у 2-х екземплярах (заповнюється при поселенні). У разі, якщо студенти є неповнолітніми, договір укладається одним з батьків за наявності його паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Здійснити оплату за проживання не менше ніж за 10 місяців вперед;
 • Отримати направлення на поселення до гуртожитку;
 • При поселенні при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Крок 3

Отримавши направлення на поселення, Ви рушаєте до Вашого гуртожитку. Номер гуртожитку буде зазначений в направленні.

Перелік необхідних документів, які необхідно надати адміністрації гуртожитку:

 • Направлення на поселення;
 • Оригінал довідки про проходження медичного огляду з відміткою про проходження обов’язкового флюорографічного огляду та довідка лікаря – дерматолога;
 • Папку – швидкозшивач;
 • Фотокартки 3×4 — 2 шт.

У завідувача господарством гуртожитку:

 • Пройти інструктаж з техніки безпеки;
 • Ознайомитись під підпис із «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках ДУІТ», «Положенням про порядок поселення та проживання в гуртожитках ДУІТ»;
 • Отримати ключ від кімнати та перепустку до гуртожитку.

У паспортиста гуртожитку:

 • Оформити заяву про реєстрацію місця проживання.

Порядок зняття з реєстрації місця проживання можливо здійснити одним із трьох способів

 1. Звернутися до паспортиста гуртожитку;
 2. Звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою;
 3. Звернутися до органу реєстрації за наступним місцем проживання для здійснення процедури одночасного зняття/реєстрації місця проживання.

За попереднім місцем реєстрації військовозобов’язаним (хлопці, які досягли призовного віку) необхідно знятися з військового обліку.

До паспортиста студентського містечка потрібно принести повідомлення про зняття з реєстрації місця проживання (видає орган реєстрації) та копію паспорта.

Перелік документів для зняття з реєстрації місця проживання:

 • Заява про зняття з реєстрації місця проживання;
 • Копія паспорта (книжечка/ID);
 • Копія витягу щодо реєстрації місця проживання, оригінал довідки про реєстрацію (для ID карти);
 • Копія військового квитка із відміткою про зняття з військового обліку (для хлопців);
 • Квитанція про оплату адміністративного збору.

З питань поселення та проживання в  гуртожитках звертайтесь за телефоном 482-51-24
Біба Ліана Валеріївна – директор студмістечка

Що ви бажаєте знайти?