Вступ на ОС “Молодший бакалавр” після коледжу

• Документи для вступу
  • Необхідні ЗНО
  • Програми випробувань

Вступ на навчання за ОС «Молодший бакалавр» на основі ОКР «Молодшого спеціаліста», ОС «Молодший бакалавр».

Прийом здійснюється на денну та заочну форми навчання.

1. Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників – з 01 липня по 30 вересня 2021 року;
  2. Подача заяв та документів розпочинається 14 липня та закінчується 23 серпня 2021 року;
  3. Проведення вступних випробувань розпочинається 24 липня та закінчується 30 липня 2021 року;
  4. Оприлюднення рейтингових списків вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування – не пізніше 02 серпня 2021 року;
  5. Виконання вимог до зарахування (подача оригіналів документів) на місця за державним замовленням – не пізніше 6 серпня 2021 року та на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше 13 серпня 2021 року;
  6. Зарахування вступників – не пізніше 09 серпня 2021 року (на місця за державним замовленням) та не пізніше 16 серпня 2021 року (на місця за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб).

Відповідно до Правил прийому до Державного університету інфраструктури та технологій у 2021 році передбачено І-й та ІІ-й додаткові етапи вступної кампанії.

І-й додатковий етап вступної кампанії – з 08 лютого по 26 лютого 2021 року.

ІІ-й додатковий етап вступної кампанії – з 08 листопада по 30 листопада 2021 року.

Перелік документів, що необхідно подати вступникам, для вступу до університету на навчання за ОС «Молодший бакалавр» на базі ОС «Молодший бакалавр» або ОКР «Молодший спеціаліст»

1. Заява (заповнюється в приймальній комісії та підписується
    вступником);
  2. Диплом молодшого спеціаліста (молодшого бакалавра) з додатком (оригінал та копія);
  3. Медична довідка – форма 25-Ю (тільки для вступників денної форми навчання спеціальності 271 Річковий та морський транспорт);
  4. Медична довідка – форма 086-У/О (тільки для вступників заочної форми навчання спеціальності 271 Річковий та морський транспорт);
  5. 6 фото (3 х 4);
  6. Копія паспорта;
  7. Копія ідентифікаційного коду;
  8. Копія військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  9. Швидкозшивач картонний;
  10. Конверт формату А-5;
  11. Оригінал та копія послужної книжки моряка при наявності (для вступників спеціальності 271 Річковий та морський транспорт);
  12. Оригінал та копія робочого диплому з підтвердженням при наявності (для вступників спеціальності 271 Річковий та морський транспорт).

Увага!  При поданні копій документів – наявність їх оригіналів обов’язкова!
Всі копії документів завіряються технічними секретарями приймальної комісії Університету при наявності оригіналів або подаються завірені нотаріально!

Для вступу на навчання для здобуття ступеня «Молодшого бакалавра» на основі ОКР «Молодшого спеціаліста» або ОС «Молодшого бакалавра», здобутого за іншою спеціальністю, зараховуються за результатами вступних фахових іспитів. Без ЗНО!