Вступ на ОС “Молодший бакалавр” після коледжу

• Документи для вступу
  • Необхідні ЗНО
  • Програми випробувань

Прийом документів на освітній рівень «молодший бакалавр» проводиться виключно за спеціальністю 271 «Річковий та морський транспорт» на основі ОКР «молодший спеціаліст» (диплом молодшого спеціаліста за будь-якою спеціальністю).

Прийом здійснюється на денну та заочну форму навчання (лише за кошти фізичних та/або юридичних осіб).

1. Подача заяв та документів розпочинається 13 серпня та закінчується 22 серпня 2020 року
  2. Проведення вступних випробувань розпочинається 25 серпня та закінчується 31 серпня 2020 року
  3. Зарахування вступників – не пізніше 15 вересня 2020 року.

УВАГА!!! Вступ проходить без ЗНО!!!

Перелік документів, що необхідно подати вступникам, для вступу до університету на навчання за освітнім рівнем «молодший бакалавр» на базі ОКР «молодший спеціаліст»

1. Заява (заповнюється в приймальній комісії та підписується вступником);
  2. Диплом молодшого спеціаліста з додатком (оригінал та копія);
  3. Медична довідка – форма 25-Ю (тільки для вступників денної форми навчання спеціальності 271 Річковий та морський транспорт);
  4. Медична довідка – форма 086-У/О (тільки для вступників заочної форми навчання спеціальності 271 Річковий та морський транспорт);
  5. 6 фото (3 х 4);
  6. Копія паспорта;
  7. Копія ідентифікаційного коду;
  8. Копія приписного посвідчення;
  9. Швидкозшивач картонний;
  10. Конверт формату А-5;
  11. Оригінал та копія послужної книжки моряка при наявності (для вступників спеціальності 271 Річковий та морський транспорт);
  12. Оригінал та копія робочого диплому з підтвердженням при наявності (для вступників спеціальності 271 Річковий та морський транспорт)

Увага!  При поданні копій документів – наявність їх оригіналів обов’язкова!

Всі копії документів завіряються технічними секретарями приймальної комісії Університету при наявності оригіналів або подаються завірені нотаріально!

Для вступу на навчання для здобуття ступеня «молодшого бакалавра» на основі ОКР «молодшого спеціаліста» зараховуються за результатами вступних фахових іспитів. Без ЗНО!