Розрахунок конкурсного балу

Розрахунок конкурсного балу

На ОС Бакалавр на основі ПЗСО (атестату)

Алгоритм розрахунку конкурсного балу:

Конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + К3*П3 + К4*А + К5*ОУ,

де П1, П2 – оцінки зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з першого та другого предметів; П3 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання, вступного іспиту з третього предмета; А – середній бал документа про повну загальну середню освіту, ОУ – бал за успішне закінчення підготовчих курсів закладу вищої освіти. Вартість коефіцієнтів – згідно додатку 4  до Правил прийому.

На ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст

Алгоритм розрахунку конкурсного балу:

Конкурсний бал (КБ) = Ф + А,

де Ф – бал за вступне випробування з фаху; А – середній бал документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень на основі якого здійснюється вступ відповідно до Правил прийому (за шкалою від 0 до 20 балів – додаток 6). Вступники з інших спеціальностей здають додаткове вступне фахове випробування, згідно з яким вступник допускається або не допускається до складання основного іспиту.

На ОС Магістр на основі ОС Бакалавр

Алгоритм розрахунку конкурсного балу:

Конкурсний бал (КБ) = Ф + І + А (крім 081 Право та 051 Економіка),

де Ф – бал за вступне випробування з фаху; І – бал за вступне випробування з іноземної мови; А – середній бал документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень на основі якого здійснюється вступ відповідно до Правил прийому (за шкалою від 0 до 20 балів – додаток 6). Вступники з інших спеціальностей здають додаткове вступне фахове випробування, згідно з яким вступник допускається або не допускається до складання основних іспитів.

Для 081 Право

Конкурсний бал (КБ) = П1 + П2 + П3,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 – оцінка єдиного фахового вступного випробування за тест з права, П3 – оцінка єдиного фахового вступного випробування за тест із загальних навчальних правничих компетентностей. Вступники з інших спеціальностей здають додаткове вступне фахове випробування, згідно з яким вступник допускається або не допускається до складання основних іспитів.

для 051 «Економіка»

Конкурсний бал (КБ) = П1 + П2 + П3,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), П3 – середній бал документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень на основі якого здійснюється вступ відповідно до Правил прийому (за шкалою від 0 до 20 балів – додаток 6).

Що ви бажаєте знайти?