Вітаємо із 8 Березня!

Шановні жінки!

Від імені колективу Державного університету інфраструктури та технологій сердечно вітаємо вас зі святом весни – 8 Березня!

Ви робите неоціненний внесок в успішний розвиток нашого університету, у процес виховання та якісної підготовки майбутніх фахівців. Робота зі студентами, фінанси, кадрова політика, документообіг – тут майже всім відають наші колеги-жінки, і, треба сказати, відмінно виконують свої обов’язки. Як у науковій сфері, так і в повсякденній роботі жіночий погляд на проблему є дуже корисним: гнучкість мислення, увага до деталей та інтуїція у поєднанні з мудрістю, працьовитістю і сумлінністю допомагають нам ефективно вирішувати найскладніші завдання.

Щиро вітаємо вас, дорогі колеги та студентки, з цим прекрасним святом і бажаємо міцного здоров’я, миру та благополуччя в сім’ї, невичерпної енергії, наснаги і нових творчих досягнень!

Будьте щасливі, кохані, успішні, і нехай всі ваші мрії здійсняться!