Звернення ректора ДУІТ Надії БРАЙКОВСЬКОЇ до спільноти

Шановна університетська спільното!

24 лютого російський агресор здійснив повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська напали на Україну на Донбасі, з території Білорусі та Росії, а також анексованого Криму, розділивши наше життя на «до» та «після». Атаці піддалися об’єкти інфраструктури по всій території нашої країни. Незважаючи на безпрецедентну, жорстоку та цинічну військову агресію, Українська армія, Українські воїни, бійці територіальної оборони та цивільне населення дають гідну відсіч ворогові.

Дорогі колеги, студентство! Наше завдання сьогодні: консолідувати всі зусилля та дотримуватися порядку. Закликаю кожного з Вас стежити лише за офіційними інформаційними каналами: повідомленнями Президента України, Міністерства оборони України, Ради національної безпеки та оборони України.

З 28 лютого до 1 квітня включно в Університеті оголошено канікули.

Для отримання подальших роз’яснень щодо діяльності Університету в умовах воєнного стану прошу слідкувати за інформацією на офіційному сайті, а також каналами в Viber та Telegram.

Бережіть себе та близьких! Віримо у перемогу Української армії та Українського народу в протистоянні з російським агресором.

Слава Україні!

Ректор