Вітаємо Євгена АНТОНОВИЧА, в.о.завідувача кафедри дизайну ФУТ ДУІТ з ювілеєм!

Вітаємо Євгена АНТОНОВИЧА, в.о.завідувача кафедри дизайну ФУТ ДУІТ з ювілеєм!

Колектив Державного університету інфраструктури та технологій щиро вітає з 65-річним ювілеєм виконуючого обов’язки завідувача кафедри дизайну факультету інфраструктури та технологій ДУІТ, професора кафедри, кандидата педагогічних наук Євгена АНТОНОВИЧА!

Крім того Є.А. Антонович на даний момент є Головою Науково-методичної ради з дизайну Міністерства освіти і науки України, членом правління Спілки дизайнерів України, експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

На всіх цих посадах він проявив і проявляє себе як самовідданий та енергійний організатор наукової та творчої діяльності і має відзнаки й нагороди.

Бажаємо ювіляру козацького здоров’я, натхнення, наснаги, вдячних учнів та всебічного визнання колег. Ми всі переконані, що Ваша плідна праця й надалі буде важливим чинником розвитку мистецької освіти і нестиме яскраве креативне та інноваційне начало!

Віримо, що в найближчі часи ми зможемо святкувати разом Перемогу України та початок нового історичного етапу її піднесення та розвитку!

Довгі та благі літа Вам, шановний Євгене Антоновичу!

Що ви бажаєте знайти?