Звернення військовослужбовця – працівника ДУІТ, до очільників МОН щодо реорганізації ДУІТ

Звернення військовослужбовця – працівника ДУІТ, до очільників МОН щодо реорганізації ДУІТ

До Міністра освіти і науки України Оксена Лісового звернувся Павлик Руслан Володимирович, працівник ДУІТ, який на початку російської військової агресії, 24 лютого 2022 року, пішов добровольцем боронити від ворога Київщину.

Руслан Павлик у складі 72 – гої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців (72 ОМБр) приймав участь у боях на Донецькому напрямку. Пізніше був переведений у в/ч 2788 у мобільну групу по шахідам, де успішно захищає небо столиці. 

Військовослужбовець висловлює своє занепокоєння щодо дій МОНУ, направлених фактично на знищення Державного університету інфраструктури та технологій і наголошує, що керівництво, працівники і студенти ДУІТ неодноразово допомагали бійцям 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців, іншим військом частинам ЗСУ, студентам, які боронять України на різних напрямках фронту. 

«Ми не можемо допустити, щоб люди залишились без робочих місць у такий складний, але дуже важливий для всіх нас час». – каже Руслан Павлик, звертаючись до очільників МОНУ з проханням зупинити дії, які можуть мати наслідком негативні результати, як для вступної кампанії, так і для системи освіти в Україні.

Що ви бажаєте знайти?