«Федерація залізничників України» звертається до МОНУ щодо відкликання проекту розпорядження КМУ про реорганізацію ДУІТ

Організація роботодавців  «Галузеве об’єднання підприємств залізничного транспорту «Федерація залізничників України»»  звертає увагу керівників МОН України на те, що тенденція реорганізації університетів залізничної галузі держави викликає занепокоєння.

Такі дії МОНУ можуть призвести до руйнації налагодженої системи підготовки кадрів для стратегічно важливої галузі залізничного транспорту.

Залізничний транспорт і в мирний час був ключовою складовою частиною економіки України. Зараз в особливо важкі часи воєнного стану його роль суттєво зросла. Саме залізничники здійснили справжній подвиг під час евакуації населення прифронтових територій на початку та в період воєнних дій. Саме залізничний транспорт дозволяє українській армії оперативно маневрувати резервами, перевозити важку техніку, боєприпаси та військові формування. Здійснення такої діяльності вимагає наявності великої кількості кваліфікованих та патріотично налаштованих працівників, традиційним місцем підготовки яких є Державний університет інфраструктури та технологій.

«Федерація залізничників України» звертається з проханням до заступника міністра освіти і науки України пана Винницького  щодо відкликання проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про реорганізацію Державного університету інфраструктури та технологій шляхом приєднання до Національного транспортного університету.