Карагандинський університет ім. Є.А. Букетова звертається до МОН України в підтримку ДУІТ

Карагандинський університет ім. Є.А. Букетова звертається до МОН України в підтримку ДУІТ

Міністру освіти і науки України Оксену ЛІСОВОМУ
Від професора факультету права Карагандинського університету імені академіка Є.А. Букетова (Казахстан) Ільясової Гульшазіри

Дорогий пане Міністре!

Факультет права Карагандинського університету імені академіка Є.А. Букетова (Казахстан) активно співпрацює з науковцями Державного університету інфраструктури та технологій (ДУІТ) в науковій та освітній галузях 10 років, і ми хотіли б зазначити високий професіоналізм працівників цього закладу вищої освіти. Спільне наукове дослідження було виконано, спільні публікації опубліковані та спільне керівництво науковими дисертаціями докторантів факультету права Карагандинського університету імені академіка Є.А. Букетова (Казахстан) наразі проведено. Таким чином викладачі і науковці ДУІТ роблять значний внесок у розвиток правової науки не тільки в Україні, а й також в Казахстані. 

Наші працівники факультету права підтримують функціонування Державного університету інфраструктури та технологій (ДУІТ), який є унікальним університетом серед інших університетів в Україні. Це підтверджено фактом, що спеціалісти з провідного сектору економіки, такі як залізничний та водний транспорт, навчаються в цьому університеті. Ми віримо, що функціонування Державного університету інфраструктури та технологій критично важливе для розвитку української економіки.

Ми впевнені, що ліквідація закладу вищої освіти такого рівня негативно вплине на навчання спеціалістів, які користуватимуться попитом в післявоєнний період відбудови транспортної інфраструктури України.

Ми висловлюємо глибоку стурбованість і сподіваємося, що ви не дозволити ліквідувати такий прекрасний заклад вищої освіти – Державний університет інфраструктури та технологій!

З повагою – професор Ільясова Гульшазіра

Що ви бажаєте знайти?