Комунальне підприємство «Київський метрополітен» звертається до чинної влади в підтримку ДУІТ

КП «Київський метрополітен» упродовж багатьох років співпрацює з Державним університетом інфраструктури та технологій у питаннях підготовки кваліфікованих фахівців за вузькопрофільними спеціальностями для підприємства. Більшість фахівців, які працюють у метрополітені, – це випускники закладів освіти залізничної галузі. Освітні програми ДУІТ, зокрема у рамках технічних спеціальностей, є унікальними та мають чітке галузеве спрямування. Висококваліфікований професорсько-викладацький склад дозволяє проводити якісну підготовку бакалаврів, магістрів для служб метрополітену.

На сьогодні підприємство КП «Київський метрополітен»  вже відчуває дефіцит кадрів, у тому числі фахівців тих спеціальностей, яких готує Державний університет інфраструктури та технологій.

У зв’язку з чим КП «Київський метрополітен» звертається з проханням підтримати позицію університету  та відкликати з погодження проект Розпорядження КМУ про реорганізацію ДУІТ шляхом приєднання до НТУ.