Вітаємо із початком навчального року!

Вітаємо із початком навчального року!

Вітаю науково-педагогічних працівників та студентів Державного університету інфраструктури та технологій  з початком нового навчального року. Бажаю всім здоров’я, злагоди і натхнення, щоб цей навчальний рік став незабутньо вдалим!

А також від імені колективу та студентства щиро вітаю  нове поповнення студентів першого курсу університету зі вступом до нашої дружної родини!

Дорогі першокурсники!

Цього року до Державного університету інфраструктури та технологій на всі рівні освіти вступили близько 900 хлопців і дівчат із різних областей нашої прекрасної України.

Попереду на вас, дорогі першокурсники, чекають безліч можливостей проявити себе у навчанні, науці, творчості та громадській діяльності. Закладений в університеті міцний фундамент із знань та вмінь допоможе талановитій, цілеспрямованій і розумній молоді стати висококваліфікованими фахівцями, затребуваними в Україні та за кордоном.

Ви вступили до закладу вищої освіти зі славною історією та традиціями. Ми глибоко переконані, що ваш вибір принесе вам успіх у житті та професійній діяльності.

Великі звершення починаються з малого. Студентство – цікавий і важливий період у житті, з якого розпочинається яскравий шлях до омріяної професії.

Бажаємо Вам з гордістю носити звання студента Державного університету інфраструктури та технологій!

Нехай студентські роки принесуть вам творчу наснагу, професійні та духовні здобутки, нових вірних друзів та будуть сповнені відкриттями, звершеннями та перемогами!

Щасти Вам на обраному шляху!

Ректор Державного університету інфраструктури та технологій
Надія БРАЙКОВСЬКА

Що ви бажаєте знайти?