З Днем Конституції України!

Шановна університетська спільното! Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Державного університету інфраструктури та технологій!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Відповідно до Конституції, Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Суверенітет України поширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. І сьогодні ми, українці, із зброєю в руках у зоні бойових дій, на своїх робочих місцях, на волонтерських засадах захищаємо нашу країну, нашу незалежність, нашу суверенність, наші кордони, наших людей!

Бажаю нам всім міцного здоров’я, сил та непохитної віри у нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні! Героям слава!

Ректор Надія БРАЙКОВСЬКА