До Дня захисників та захисниць України: зустріч студентів, викладачів та співробітників Університету з військовослужбовцями ЗСУ, волонтерами, та митцями

До Дня захисників та захисниць України: зустріч студентів, викладачів та співробітників Університету з військовослужбовцями ЗСУ, волонтерами, та митцями

28 вересня в залі Центру культури та мистецтв ДУІТ відбулася творча зустріч студентів, викладачів та співробітників Університету з військовослужбовцями ЗСУ, волонтерами, та митцями до Дня захисників та захисниць України. Нам не хотілося робити звичний офіційний захід і тому ми обрали формат конференції, або точніше, зустрічі в колі  близьких друзів! 

В гості завітали бійці 5 окремої штурмової бригади ЗСУ, старший сержант окремого зенітно-кулеметного батальйону № 635, волонтер  Громадської організації «ЮЕЙ», авторка пісень та співачка KYLYNA (Олена Сушко)

Дружня, сердечна атмосфера об’єднала всіх присутніх. 

І особливо сильне враження справило вітання зі святом, що було записано на відео студентом ДУІТ, який зараз знаходиться на фронті і боронить нашу країну. 

Вітання з бліндажа, як символ непереможності нашого народу, впевненості в своїх силах, з вірою в перемогу: 

«Шановні першокурсники. Вітаю вас із вступом до нашого університету. Я, як і ви, наразі є студентом ДУІТ. Проте зараз ми із моїми побратимами захищаємо нашу рідну Україну. Ви приступили до навчання, і ваша важлива задача сьогодні – отримати освіту, тому що доки ми вчимося, ми будуємо наше майбутнє. І в цьому наша сила. Вже тепер країні потрібні фахівці різних спеціальностей, а після перемоги кваліфікованих фахівців потрібно буде ще більше. Тож давайте разом, кожен зі своєю справою, зробимо все, що в наших силах для нашої Перемоги!  Ми сильні! Ми все подолаємо! Ми обов’язково переможемо! І ми разом відбудуємо нашу країну і приведемо її до процвітання!

Слава Україні! Героям слава!»

У відповідь студенти першокурсники, прямо під час святкування записали зворотне привітання, а KYLYNA  заспівала свою авторську пісню «5 година ранку», присвячену боротьбі українців проти російської агресії. Студентське вітання і пісня будуть змонтовані у єдине відео, його буде завантажено в інтернет, а посилання відправлено нашим мужнім воїнам. Вони зможуть переглянути його в залежності від обставин, адже на нулі не завжди є для цього час та можливість.

Лейтенант 5 окремої штурмової бригади ЗСУ Ігор Колісник розповів про те як створювалася бригада, в яких місцях фронту вони виконували бойові завдання, з гордістю згадав своїх побратимів, що мають найвищу відзнаку – звання «Герой України». А ще ми дізналися що Ігор Колісник, як і Єген Горбань – випускники ДУІТ!

Старший сержант окремого зенітно-кулеметного батальйону №635 Руслан (Ліверпуль) Бойко, який до речі зараз боронить небо столиці, і вже має відкритий рахунок знищених шахедів, розповів про те як разом з побратимами боронив Київ у перші дні широкомасштабного вторгнення.  Згадав декілька «веселих» подій, що глибоко запали йому в душу та справили на нього сильне враження.

Волонтер Громадської організації «ЮЕЙ» Євген Горбань говорив не лише про волонтерських рух. Хоч звісно і про нього теж, але важливою частиною його виступу була думка про те, що навчання в університеті – це теж частина боротьби проти рашиської агресії. Україна потребує зараз і буде потребувати завтра великої кількості якісних фахівців і для перемоги і для відновлення країни. 

А між розповідями гостей звучали сильні, глибокі, драматичні і ліричні пісні у виконанні KYLYNA, які зал сприймав дуже схвально і нагороджував гучними оплесками.

Все відбулося саме так як і задумувалося – тепла, щира, хвилююча та душевна зустріч в колі  близьких друзів! Бо таке це свято – День захисника та захисниць України!

Що ви бажаєте знайти?