Підписано меморандум про співпрацю між ДІФКУ та ДУІТ

Підписано меморандум про співпрацю між ДІФКУ та ДУІТ

3 листопада 2021 року ректор Державного університету інфраструктури та технологій Брайковська Надія Сергіївна та Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Олександр Кондратюк підписали меморандум про співпрацю.

Також участь у зустрічі брали перший проректор ДУІТ Горбань Анатолій Вікторович та інші представники університету та ДІФКУ.

Під час зустрічі учасники обговорили питання співпраці та розвитку наукового потенціалу ДУІТ, зокрема у частині участі в інноваційних та інвестиційних проектах і програмах сфери інфраструктури та технологій.

Серед питань, що обговорювались, слід зазначити тематику створення наукового парку Державного університету інфраструктури та технологій як потенційного провідника інновацій у зазначених сферах.

«Сьогоднішня подія є визначальною щодо подальших шляхів науково – інноваційного розвитку ДУІТ, підтримки досягнень науковців закладу та важливий фундамент для їх розвитку.» – підкреслила Брайковська Надія Сергіївна.

Дякуємо нашим партнерам за продуктивну зустріч!

Довідково: Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) – небанківська установа, яка створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2000 року № 654. Установа відноситься до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та має декілька регіональних представництв. Місія полягає у створенні інноваційної та заможної України. Вона досягається за рахунок надання фінансових інструментів, повної адміністративної підтримки, спільного інвестування, управління активами, повного спектру управління проектами та сервіс всіх існуючих стейкхолдерів.

Що ви бажаєте знайти?