Вітаємо зі святом Великодня!

Вітаємо зі святом Великодня!

Дорогі колеги – науково-педагогічні працівники, працівники відділів та служб університету, талановита студентська спільнота!

Наближається головна подія християнського церковного календаря — Великдень.
Великий день!

Пасха — це не просто червоний день календаря, це можливість духовного очищення і просвітлення. Це початок нового життя, в якому буде трохи більше віри, ніж зазвичай. Це день, коли вищі сили на радощах готові виконати будь-які бажання віруючої людини.

Нехай це весняне свято наповнить ваш будинок зарядом позитивних емоцій, запахом печених пасок, розписних крашанок і почуттям щирої віри. А молитви розкриють душі рідних і близьких для світу та спокою.

«Христос Воскрес!» – говоримо ми у цей день з надією і посмішкою. Бажаємо, щоб мир, добро з небес сьогодні зійшли та Благодатний вогонь дійшов до кожної нашої оселі!

У цей святковий великий день бажаємо вам добра, миру і процвітання у всьому, здоров’я, радості, умиротворення, спокою у душі, святого натхнення. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Бережіть себе і своїх близьких!

У нас обов’язково все буде добре!

Христос Воскрес!

Керівництво
Державного університету
інфраструктури та технологій

 

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?