Вітаємо зі святом Великодня!

Дорогі колеги – науково-педагогічні працівники, працівники відділів та служб університету, талановита студентська спільнота!

Наближається головна подія християнського церковного календаря — Великдень.
Великий день!

Пасха — це не просто червоний день календаря, це можливість духовного очищення і просвітлення. Це початок нового життя, в якому буде трохи більше віри, ніж зазвичай. Це день, коли вищі сили на радощах готові виконати будь-які бажання віруючої людини.

Нехай це весняне свято наповнить ваш будинок зарядом позитивних емоцій, запахом печених пасок, розписних крашанок і почуттям щирої віри. А молитви розкриють душі рідних і близьких для світу та спокою.

«Христос Воскрес!» – говоримо ми у цей день з надією і посмішкою. Бажаємо, щоб мир, добро з небес сьогодні зійшли та Благодатний вогонь дійшов до кожної нашої оселі!

У цей святковий великий день бажаємо вам добра, миру і процвітання у всьому, здоров’я, радості, умиротворення, спокою у душі, святого натхнення. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Бережіть себе і своїх близьких!

У нас обов’язково все буде добре!

Христос Воскрес!

Державного університету