Вибори ректора ДУІТ відбулись!

Вибори ректора ДУІТ відбулись!

15 квітня в ДУІТ відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про вищу освіту» та на виконання Наказу Міністерства Освіти і Науки України від 25 січня 2021 р. № 31-К «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Державного університету інфраструктури та технологій» відбулись вибори ректора!

У виборах  приймали участь три кандидати на посаду ректора: 

  • Брайковська Надія Сергіївна, кандидат технічних наук, професор, відмінник освіти України, Почесний працівник транспорту України, Почесного залізничник, Дійсний член ТАУ та МАБЖ; 
  • Горобченко Олександр Миколайович,  доктор технічних наук, доцент, професор кафедри ЕТРС ФІРСЗ КІЗТ ДУІТ;
  • Олійник Ольга Борисівна, доктор юридичних наук, доктор філологічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, старший радник юстиції.

Таємне голосування тривало з 9.00 до 15.00 на трьох виборчих дільницях: дві з них в м. Києві  та одна – в м. Ізмаїл Одеської області.

На  виборчих дільницях були присутні 6 спостерігачів від кандидатів на посаду ректора та  9 – від громадських організацій. 

Заяв про порушення виборчого процесу не надходило.

Виборчий процес в університеті відбувся із дотриманням усіх норм чинного законодавства.  Для кандидатів були забезпечені рівні засади участі, а для учасників голосування  реалізовані належні  умови волевиявлення  з дотриманням всіх санітарних і протиепідемічних норм.

Усього, для участі у  виборах  ректора ДУІТ було делеговано 563 виборців від працівників і студентів ДУІТ та відокремлених структурних підрозділів університету. 

Незважаючи на карантин, явка на виборах ректора ДУІТ склала 78,33%.  Відповідно, вибори – відбулися!!!

Підрахунок голосів було розпочато о 15:00, відразу після закінчення голосування і тривав без перерви до повного завершення.

Результати виборів будуть оприлюднені Організаційним  комітетом із проведення виборів ректора ДУІТ після отримання та опрацювання всіх протоколів дільничних виборчих комісій. Чекаємо разом на результати!

Що ви бажаєте знайти?