Україна отримала статус країни-кандидата на членство в Європейському Союзі!

Дорога університетська спільното:

студенти, аспіранти, викладачі та працівники

Державного університету інфраструктури та технологій!

Щиро вітаємо вас та весь народ України з позитивним рішенням Ради Європи стосовно надання Україні статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі!

Про це 23 червня повідомив президент Європейської Ради Шарль Мішель: «Є угода. Європейська рада щойно ухвалила рішення про надання Україні та Молдові статусу кандидата в члени ЄС.  Історичний момент!» За надання Україні кандидата в ЄС проголосували представники усіх 27 країн Євросоюзу.

Надання Україні статусу кандидата на вступ для Європейського Союзу засвідчує повернення нашої держави до себе та до європейських цінностей, які завжди були нашими. Це насамперед – свобода, демократія та гуманізм!

Мільйони українців:  ЗСУ, дипломати, працівники різних структур, волонтери — кожен на своєму фронті доклав багато зусиль до того, щоб європейська мрія українців стала ще на один величезний крок ближчою!

Дякуємо всім представникам країн Євросоюзу, які від початку війни відвідали нашу країну, щоб провести перемовини, висловити підтримку та допомогти нам підготуватись до сьогоднішнього історичного саміту ЄС.

Дякуємо кожному з Вас за щоденну працю, дорогі студенти та колеги, за кожен крок, що наближає нас до перемоги.

Слава Україні! Героям слава!

Державного університету інфраструктури та технологій