Розширене засідання ректорату ДУІТ за результатами діяльності у 2023 році

Розширене засідання ректорату ДУІТ за результатами діяльності у 2023 році

Напередодні  початку другого семестру 2023-2024 року одночасно на двох майданчиках: в місті Києві та місті Варшава, відбулась нарада  керівників університету та структурних підрозділів ДУІТ.

На нараді  обговорювались питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, результати діяльності ДУІТ за 2023 рік, зокрема виконання цільових показників діяльності університету, та основні завдання колективу на 2024 рік.

З вітальним словом виступила Ректор Університету Брайковска Н. С. Важливість заходу та необхідність його проведення було підкреслено у доповіді Першого проректора Університету Горбаня А.В., який підвів підсумки минулого року та окреслив плани на поточний рік.

Серед пріоритетних питань був і залишається європейський курс, у тому числі наповнення новим змістом існуючих партнерських відносин та відкриття нових можливостей.

Тому під час засідання багато уваги було приділено питанням міжнародної діяльності:

  1. Участь у програмах Erasmus+, Deutscher Akademischer Austauschdienst (DAAD), Горизонт Європа, індивідуальні грантові програми. Доцільність активізації роботи факультетів, інститутів, кафедр, наукових груп і окремих вчених в міжнародній сфері. Використання можливостей проєктної діяльності та мотивація активної роботи в умовах реформування системи вищої освіти, синергія навчального, наукового і міжнародного напрямів діяльності університету і через їх взаємодію досягнення нової якості підготовки фахівців, більш високих рівнів досліджень, технологічних інновацій та покращення позиції університету у вітчизняних та міжнародних рейтингах.
  2. Підсумки участі в сесіях Grant writing course та привернення уваги до можливостей використання зведеної інформації щодо доступних проєктів та грантових програм від Orizont club
  3. Питання-відповідь про наявні проблеми із заповненням аплікацій для участі в грантових програмах та міжнародних наукових проєктах, можливості щодо пошуку партнерів в проєкти, обговорення позитивного та негативного досвіду підготовки проєктів – в тому числі на прикладі участі в проєктах Національного фонду досліджень.
  4. Ознайомлення з пропозицією Cormack Consultancy Group в партнерстві з Mosaic Education щодо гранту для розвитку програм подвійних дипломів між українськими та британськими університетами.
  5. Аналіз діючих міжнародних партнерських угод та поглиблення роботи щодо пошуку нових закордонних партнерів.

За результатами обговорень прийняли спільне рішення: направити всі зусилля колективу на продовження роботи з підвищення рівня конкурентоспроможності університету для забезпечення інтеграції ДУІТ у вітчизняний та європейський економічний та освітній простір.

Що ви бажаєте знайти?