Розширена нарада представників кадрової служби Укрзалізниці з адміністрацією ДУІТ

12 листопада 2021 року відбулась розширена нарада представників кадрової служби Укрзалізниці з адміністрацією Державного університету інфраструктури та технологій.

Ректор ДУІТ Брайковська Надія Сергіївна доповіла про сучасний стан, досягнення і проблеми вищої освіти, проаналізувала шляхи зміцнення співпраці між нашим університетом та залізницями України. Зокрема було прийнято рішення відновити навчання студентів за цільовим направленням від підприємств залізниці, підвищити якість проведення практик, удосконалити реалізацію програм підвищення кваліфікації в дистанційній формі. Окремо обговорили питання всебічного долучення фахівців залізничників до розробки і реалізації освітніх програм в якості основних стейкхолдерів.