Світлої пам’яті професора Ейтутіса Георгія Дмитровича

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги і шани.

31 жовтня 2021 року на 73-му році життя відійшов у вічність доктор економічних наук, професор кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування факультету управління і технологій Ейтутіс Георгій Дмитрович, український науковець та досвідчений практик у галузі залізничного транспорту, Заслужений працівник транспорту України, тричі почесний залізничник, засновник двох музеїв: Музею історії Південно-Західної залізниці в приміщенні Київської дитячої залізниці та Музею історичного рухомого складу Південно-Західної залізниці, автор великої кількості наукових праць та навчальних посібників, керівник багатьох залізничних проектів нашої країни, добра і порядна Людина!

Колектив Державного університету інфраструктури та технологій висловлює щирі співчуття рідним та близьким Георгія Дмитровича, молимося за спокій його душі.

Пам’ять про цю талановиту людину завжди житиме в серцях тих, хто його знав, шанував і любив, а його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь залізничників, науковців і педагогів.