Рятувальники Солом’янського району провели навчання для студентів та працівників нашого університету

Рятувальники Солом’янського району провели навчання для студентів та працівників нашого університету

30 січня 2020 року за ініціативою керівництва Державного університету інфраструктури та технологій, рятувальники Солом’янського району столиці провели теоретично-показові заняття для студентів та працівників нашого університету.

Метою навчань є відпрацювання алгоритму дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, а також попередження виникнення пожеж та нещасних випадків у нашому навчальному закладі.

Навчання проходили у два етапи — теоретичний та практичний.

Під час теоретичної частини, вогнеборці розповіли правила пожежної безпеки, а також вказали на основні причини загоряння та наслідки надзвичайних ситуацій. Аби кожен із присутніх знав, що робити, коли виникне пожежа, рятувальники наголосили на алгоритмі дій, якого необхідно чітко дотримуватись у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Під час практичної частини, за задумом навчань, в університеті виникла пожежа. Бійці разом із працівниками закладу провели евакуацію студентів через аварійні виходи на безпечну відстань від університету. Рятувальники продемонстрували присутнім, як проводиться евакуація людей за допомогою автодрабини із вищих поверхів. Також показали, як правильно користуватися вогнегасником й дали можливість бажаючим самостійно загасити полум’я, аби закріпити здобуті знання.

Керівництво, працівники та студенти університету отримали багато позитивних емоцій та корисних знань після проведеного заходу. Ректор державного університету інфраструктури та технологій Владислав Панін оголосив подяку рятувальникам, які були задіяні в навчаннях.

Що ви бажаєте знайти?