Вітаємо випускників військової кафедри!

Вітаємо випускників військової кафедри!

24 липня 2021 року склали присягу випускники кафедри військової підготовки у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Кафедра військової підготовки – один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі й готує фахівців усіх видів та родів військ всіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.

Наш університет кілька років поспіль співпрацює з Національним  університетом оборони України імені Івана Черняховського. І щорічно студенти ДУІТ  закінчують військову кафедру.

У 2021 році  військову кафедру закінчили 439 юнаків та дівчат з понад 50 закладів вищої освіти які протягом двох років вчилися на військовій кафедрі університету, успішно склали державні іспити і цьогоріч поповнять лави офіцерів запасу. Підготовка відбувалась за 11 військово-обліковими спеціальностями. На «відмінно» навчання закінчили 54 випускники.

Серед них 25 студентів випускних курсів  нашого Державного університету інфраструктури та технологій. Це студенти факультетів інфраструктури та рухомого складу залізниць, управління залізничним транспортом, управління і технологій, експлуатації технічних систем на водному транспорті та юридичного. Вітаємо наших хлопців та дівчат та бажаємо їм подальших успіхів!

Детальніше про цю подію можливо прочитати тут:

https://nuou.org.ua/u/news/439-vipusknikv-kafedri-vjskovo-pdgotovki-naczonalnogo-unversitetu-obor.html

https://www.facebook.com/2052759004801980/posts/4148575395220320/

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?