З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху реалізації амбітних планів і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку нашого університету.

Хочеться побажати щоб з останніми годинами старого року вас покинули турботи та негаразди, а Новий рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги!

Вірю, що Новий 2021 рік увійде до ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, наповнить ваші серця вірою, надією та оптимізмом! Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, відмінних успіхів у праці та навчанні, любові, добробуту, родинного затишку, наснаги, невичерпної енергії, миру та процвітання!

Хай здійсняться ваші добрі мрії та всі мудрі задумки в ім’я процвітання нашого університету!

З повагою,

Ректор Державного університету інфраструктури та технологій

Владислав ПАНІН