Привітання Наглядової Ради Державного університету інфраструктури та технологій з нагоди Нового 2021 року та Різдва Христового

Колективу Державного університету інфраструктури та технологій.

Ректору ДУІТ професору В.В. Паніну.

Голові Вченої Ради ДУІТ, Першому проректору ДУІТ доценту А.В. Горбаню.

Шановні колеги. Шановний Владиславе Вадимовичу. Шановний Анатолію Вікторовичу.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди новорічних і різдвяних свят! Висловлюємо Вам вдячність за здобутки університету у дуже складному 2020 році, пошуки нових перспектив Державного університету інфраструктури та технологій.

У минулому році завдяки Вашій самовідданій праці досягнуто вагомих результатів у діяльності університету та започатковано нові орієнтири його подальшого розвитку, які були заслухані та затвердженні на щорічному звіті Ректора ДУІТ професора В.В. Паніна перед Наглядовою Радою 28 грудня 2020 року.

Як завше, ці свята ми зустрічаємо зі сподіваннями на краще, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові горизонти.

Тож бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, особистої і суспільної безпеки, добробуту і вагомих здобутків, високих цілей і безперечних успіхів, глибокої поваги і щасливого життя!

З Новим 2021 Роком!

З Різдвом Христовим!