Київський інститут водного транспорту ДУІТ успішно пройшов щорічний аудит системи управління якістю ІСО 9001:2015

Київський інститут водного транспорту ДУІТ успішно пройшов щорічний аудит системи управління якістю ІСО 9001:2015

Київський інститут водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій згідно вимог «Положення про систему управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті» та «Положення про звання осіб командного складу морських суден та порядку їх присвоєння» в черговий раз успішно пройшов щорічний аудит Регістром судноплавства України на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015) «Системи управління якістю. Вимоги».

Особливостями аудиту 2023 року було врахування та оцінювання ризиків воєнного стану та порядку оперування документами в електронному вигляді.

За результатами проведеного аудиту Регістр судноплавства України зробив висновок, що система управління якістю КІВТ ДУІТ відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001: 2015, фактичний стан процесів, на які поширюється система управління якістю відповідає та забезпечує стабільність надання послуг згідно з вимогами нормативних документів КІВТ ДУІТ, та законодавчих вимог, якість послуг, що надаються, знаходиться у керованих умовах, що регулюються процедурами організації та відповідає встановленим вимогам споживача та законодавчим вимогам, які стосуються надання наступних послуг:

  1. Отримання професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти на рівні кваліфікаційних та професійних вимог до професій, рівнів та ступенів освіти фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, доктора філософії, доктора наук;
  2. Практична підготовка, післядипломна освіта, підвищення кваліфікації та перепідготовка здобувачів та фахівців водного транспорту;
  3. Довузівська підготовка та надання додаткових освітніх послуг;
  4. Науково-дослідна підготовка та послуги.
Що ви бажаєте знайти?