Декана факультету ЕТСнаВТ ДУІТ призначено Морським послом доброї волі від України

Декана факультету експлуатації технічних систем на водному транспорті Київського інституту водного транспорту ім. Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій Олексія Сьоміна Міжнародною морською організацією (ІМО, Лондон) призначено Морським послом доброї волі від України на період 2022-2023 років.

Генеральне завдання амбасадорів ІМО – заохочувати до морського світу молодих людей, які починають своє навчання та кар’єру, інформувати про важливість судноплавства та ролі ІМО, сприяти іншим видам діяльності країни, що відповідають меті та завданням популяризації морських професій. ІМО може вимагати від амбасадорів додаткових спільних  зусиль, таких як інформування своїх адміністрацій про нагороду ІМО за виняткову хоробрість на морі тощо.

Тож побажаємо Олексію Анатолійовичу успіхів та ентузіазму у новій діяльності!