Зустріч з політв’язнями

5 листопада відбулась зустріч зі звільненними політв’язнями Російської Федерації — Володимиром Балухом, Миколою Карпюком, Павлом Грибом та Олексієм Сизоновичем.

На зустрічі була присутня велика кількість студентів, а також викладачі та адміністрація ДУІТ, які були зацікавлені у розкритті певних питань та готові на відверту розмову. Студенти не тільки слухали, а й підтримували розмову.

Колишні затриманці мужньо згадували та розповідали молодому поколінню як вони опинилися у полоні, які речі підтримували їх моральний стан та що допомогло їм витримати важкі дні у неволі. Як зазначив один із полонених: «Це були дуже страшні люди і вони робили усе для того, щоб їх зламати». Їх катували, та у прямому сенсі вибивали інформацію. Полонені додали, що катів називали «електриками», тому що останні любили використовувати електричні розряди для своїх тортур.

Ця відверта розмова закінчилася на добрій ноті, хлопці розповіли про свої плани на майбутнє. Ці сильні люди навіть після такого страшного випробування не здаються, а продовжують життя. Їх душі сповнені патріотизмом та любов’ю до своєї країни! Тим самим вони є прикладом для кожного з нас, адже ми маємо позиціонували себе як сильна нація!

Слава Україні!