Зустріч студентів ДУІТ з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим

Студенти університету прийняли участь у зустрічі з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим з нагоди старту національного відбіру нових інспекторів Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки).

Також на даному заході був присутній заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм, який зазначив, що ціллю даного старту є отримання нової команди, яка орієнтуватиметься на результат, спиратиметься на цифрові рішення та відповідатиме світовим стандартам у сфері контролю вантажних і пасажирських перевезень. Адже Укртрансбезпека є центральним органом виконавчої влади, який відповідає за безпеку пасажирських та вантажних перевезень на території України.

Після закінчення презентації директором департаменту контролю Андрієм Ткачовим студентам була проведена екскурсія та надана вичерпна інформація по роботі департаменту.

Студенти та випускники, яких зацікавив даний відбір, можуть онлайн подати заявку на участь з 18 по 31 жовтня 2021 року за посиланням https://bit.ly/3ARgL5Z

Детальніша інформація на сайті національного відбору: www.dsbt.info