Вітаємо всіх мам в Україні з Днем матері!

Вітаємо всіх мам в Україні з Днем матері!

8 травня в Україні відзначається День матері – міжнародне свято на честь мами, материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. 

В Україні традиційно День матері вважається дуже значущим святом, адже роль матері і жінки в українському суспільстві є величезною. Ми поважаємо, любимо і цінуємо наших мам і бажаємо їм лише щастя і добра. А також мирного неба над головою, що особливо актуально зараз, коли в Україні точиться війна з російським загарбником.

«Це особливий День матері. Обпалений війною, але з гарячим серцем, великою внутрішньою силою, вірою та героїзмом українських мам. Кожна з вас здійснила подвиг заради своїх дітей, заради України. Шана і вдячність вам», – зазначив глава нашої держави – Президент Володимир Зеленський. 

Низько вклоняємося вам, дорогі матері, за терпіння, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи всі негаразди, виховували своїх дітей, дарували їм любов і домашній затишок, тихенько молилися і просили Бога про гарну долю для них. 

Спасибі вам, мами, за все: за турботу, підтримку в скрутну хвилину і за Вашу велику любов. Здоров’я вам, тепла і благополуччя

З Днем матері!

Що ви бажаєте знайти?