Відкриваємо нові можливості для здобувачів університету, сприяємо розвитку наукових досліджень та бізнесу в Україні разом!

Відкриваємо нові можливості для здобувачів університету, сприяємо розвитку наукових досліджень та бізнесу в Україні разом!

15 травня 2024 року за ініціативи кафедри теоретичної та прикладної економіки факультету управління і технологій був підписаний договір про співробітництво між ДУІТ, в особі ректора Надії БРАЙКОВСЬКОЇ, та ТОВ «Компанія «Про-Консалтінг», в особі генерального директора Олександра СОКОЛОВА.

Договір передбачає налагодження взаємовідносин у спільних проектах щодо розвитку освіти та бізнесу. Дане партнерство обіцяє відкрити нові можливості для здобувачів університету та сприяти розвитку наукових досліджень в Україні. Пріоритетним напрямком співробітництва була визначена співпраця в межах економічних спеціальностей, а саме міжнародних економічних відносин, економіки та маркетингу.

Залучення провідних практиків до навчального процесу у формі гостьових лекцій та тренінгів дозволяє студентам зрозуміти особливості та специфіку відповідної сфери бізнесу та розуміння як використовувати отримані знання на практиці. Встановлення партнерства між університетом і бізнесом розширює можливості реалізації спільних проектів, стажування, проходження практики, подальшого працевлаштування студентів та інші ініціативи. 

Залучення практиків дозволяє університету бути в курсі останніх тенденцій та вимог ринку праці, що сприяє поновленню освітньо-професійних програм і забезпечує актуальність знань, які отримують студенти.

Що ви бажаєте знайти?