Щиро дякуємо за меценатський проект!

Професорсько-викладацький склад та студентський колектив Державного університету інфраструктури та технологій висловлює слова вдячності родині Лепського Владилена Володимировича, віце-президента Всеукраїнської асоціації «Інклюзивного Реабілітаційного Соціального Туризму», професора, кандидата медичних наук, заслуженого лікаря України, одного із засновників нової креативно-іноваційної соціальної послуги «Інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм» для осіб з інвалідністю, чорнобильців, учасників і ветеранів ООС (АТО) та інших осіб, які потребують соціальної реабілітації, та безпосередньо Асоціації «Інклюзивного Реабілітаційного Соціального Туризму» за передачу університету видання «Велика економічна енциклопедія України», яке поповнить бібліотечний фонд нашого навчального закладу та буде використане в навчально-виховному процесі для підготовки здобувачів вищої освіти за відповідними напрямками.

Щиро дякуємо!