Професор Беззубов Д.О. прийняв участь в засіданні профільного комітету Верховної Ради України.

19 листопада 2021 року представник Державного університету інфраструктури та технологій, виконуючий обов’язки завідувача кафедри конституційного та адміністративного права юридичного факультету, професор Беззубов Дмитро Олександрович прийняв участь в засіданні профільного комітету Верховної Ради України з правоохоронної діяльності.

Основне з питань, що розглядалися – проект Закону України «Про судову експертизу та залучення навчальних закладів до атестації приватних судових експертів». У своїй доповіді професор Беззубов Дмитро Олександрович зазначив про готовність юридичного факультету ДУІТ до доєднання до цього процесу та висловив надію про заключення меморандуму про співпрацю між комітетом ВРУ з питань правоохоронної діяльності та ЮФ ДУІТ.