Другу сесію міжнародних парламентських уроків від Освітнього центру Верховної Ради України розпочато!

Другу сесію міжнародних парламентських уроків від Освітнього центру Верховної Ради України розпочато!

1 березня 2024 розпочалася друга сесія міжнародних парламентських уроків від Освітнього центру Верховної Ради України.

Науково-педагогічні працівники університету є постійними учасниками цих заходів. Перший проректор Анатолій Горбань, проректор з наукової роботи Павло Скок та науково-педагогічні працівники ДУІТ прийняли активну участь в сьогоднішньому парламентському онлайн-заході – «Південна Корея на підтримку України»

До Міжнародного парламентського онлайн-уроку долучився Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те, який розповів про різнобічну підтримку з боку Республіки Корея для України та дипломатичні зносини обох країн. Під час парламентського уроку всі учасники мали змогу дізнатися про державний устрій Південної Кореї, витоки міжпарламентських, дипломатичних зносин України та Південної Кореї, а також унікальні деталі комунікації від представників обох країн.

В якості запрошеної спеціальної гості з привітальним словом виступила заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Дякуємо за унікальну можливість дізнатися багато нового про Україну та Південну Корею – і те, як наші країни співпрацюють.

По закінченні всі учасники отримали сертифікати.

Що ви бажаєте знайти?