17 квітня 2024 року в ДУІТ відбувся День відкритих дверей у вступній кампанії 2024

17 квітня 2024 року в ДУІТ відбувся День відкритих дверей у вступній кампанії 2024

Захід пройшов у online-форматі і зібрав зацікавлених майбутніх вступників та їх батьків.

Перед присутніми виступили: перший проректор університету Анатолій ГОРБАНЬ, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій ДУДНИК, проректор з наукової роботи Павло СКОК, відповідальний секретар приймальної комісії Ірина ГАННОШИНА, декан факультету судноводіння Олександр ЄЛЄАЗАРОВ, декан факультету експлуатації технічних систем на водному транспорті Олексій СЬОМІН, директор Київського інституту залізничного транспорту Володимир ТВЕРДОМЕД, директор інституту управління, технологій та права Марина КОВБАТЮК, директор Дунайського інституту водного транспорту Олена ДАКІ, декан факультету управління і технологій Світлана БОНЯР, декан юридичного факультету Катерина ДОБКІНА, голова студентського самоврядування ДУІТ Анна ФОМІЧОВА. 

Зустріч розпочалася з вступного слова першого проректора Анатолія ГОРБАНЯ, який розповів про різноманітність освітніх напрямків, що пропонує університет, а також про міжнародну співпрацю, наукову та культурно-соціальну роботу.

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій ДУДНИК зауважив, що здобувачі ДУІТ відрізняються високим рівнем професійної підготовки, здатністю нестандартно підходити до вирішення виробничих завдань, що робить їх конкурентоспроможними на ринку праці.

Проректор з наукової роботи Павло СКОК наголосив на тому, що наукова діяльність є невід’ємною складовою навчання. В університеті працюють студентської наукові гуртки, мета яких – створення умов для виявлення та залучення талановитих здобувачів до наукової діяльності, сприяння набуттю здобувачами навичок науково-дослідної роботи та їх застосуванню в освітньому процесі

Відповідальний секретар приймальної комісії ДУІТ Ірина ГАННОШИНА висвітлила правила прийому, відповіла на актуальні питання, які надійшли від вступників та надала потенційним здобувачам практичні поради щодо вступу.

Голова студентського самоврядування університету АННА ФОМІЧОВА, поділилася досвідом навчання та запросила доєднатися до дружньої родини ДУІТ.

Директори інститутів та декани факультетів детально представили переваги кожної освітньої програми та допомогли учасникам заходу дізнатися про якісну вищу освіту в нашому університеті.

Дякуємо всім, хто завітав до нас! Ми вражені вашим інтересом та запитаннями. Бажаємо успіху в подальшому виборі та чекаємо з нетерпінням зустрічі в новому навчальному році!

Що ви бажаєте знайти?