Нас підтримує Герой України, офіцер ЗСУ, Василь Тарасюк

Багатьох українців занепокоїли дії МОНУ щодо приєднання ДУІТ до НТУ.

Наразі багато випускників ДУІТ, стейкхолдери-роботодавці, небайдужі люди, яких турбує ситуація, що складається з ЗВО транспортної галузі, і яка відбувається під гаслом «модернізації ЗВО».

ДУІТ отримує листи підтримки. Крім того листи в підтримку ДУІТ надсилаються Президенту України, Кабінету Міністрів України, Міністру освіти і науки України.

Сьогодні ми дізнались, що Герой України Василь Олександрович Тарасюк, офіцер Збройних Сил України, майор, заступник командира батальйону 72 Омбр, член Наглядової Ради ДУІТ, висловив своє занепокоєння діями МОНУ, направленими фактично на знищення ДУІТ. Він звернув увагу на те, що ДУІТ є критично важливих для економіки України, тому що постійно готує фахівців транспортної інфраструктури, а це має дуже особливе значення під час війни. Серед бійців 72 Омбр є студенти ДУІТ, які боронять нашу державу та водночас здобувають освіту, вони також підтримують ДУІТ. Також майор Тарасюк звернувся до представників чинної влади України з проханням зупинити дії, які можуть мати наслідком негативні результати вступної кампанії в університеті і в системі вищої освіти в Україні.