До Офісу Президента України, КМУ та МОНУ в підтримку ДУІТ звертаються діючі військовослужбовці

До випускників і студентів ДУІТ, які наразі боронять нашу країну в лавах ЗСУ, дійшла інформація про наміри МОН України реорганізувати ДУІТ шляхом приєднання його до НТУ.

До Офісу Президента України, КМУ та МОНУ з проханням зупинити дії, яки можуть мати наслідком негативні результати, як для вступної кампанії 2024, так і для системи вищої освіти в цілому, звернувся студент нашого університету, діючий військовослужбовець, солдат 47-ої окремої механізованої бригади «Маґура», якій боронить  Україну в найгарячіших точках фронту, Олег Мазуренко.