Дякуємо Професійній спілці залізничників і транспортних будівельників України за підтримку!

Дякуємо Професійній спілці залізничників і транспортних будівельників України за підтримку!

Від імені 180-тисячного колективу залізничників – членів Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України в підтримку рішення загальних зборів трудового колективу ДУІТ, які відбулись 31 травня 2024 року, Голова Профспілки звернувся до чинної влади України з вимогою відкликати з погодження розпорядження Кабінету Міністрів України про реорганізацію ДУІТ шляхом приєднання його до НТУ. 

Члени Профспілки залізничників і транспортних будівельників України застерігають проти фактичного знищення закладу освіти, якій має історію, традиції та необхідну наукову базу, щоб здійснювати підготовку фахівців залізничного транспорту в той час, коли країна потребує збільшення пасажирських і вантажних перевезень, в той час, коли АТ «Укрзалізниці» катастрофічно бракує кваліфікованих кадрів на аварійно-відновлювальних роботах та інших напрямах, бо ворог нещадно руйнує об’єкти транспортної інфраструктури.

Професійна спілка залізничників і транспортних будівельників України підтримує рішучий протест колективу ДУІТ проти ухвалення рішення про реорганізацію шляхом приєднання до НТУ та вимагає від Міністерства освіти і науки України:

  1. Відкликати з погодження проєкт Розпорядження Кабінету Міністрів України про реорганізацію Державного університету інфраструктури та технологій шляхом приєднання до Національного транспортного університету.
  2.  Забезпечити відкритий прозорий діалог з керівництвом та колективом ДУІТ щодо ініціатив пов’язаних з модернізацією закладів вищої освіти інфраструктурного та транспортного напрямів.
Що ви бажаєте знайти?