До Всесвітнього дня вишиванки. Що означає вишивка та вишиванка для кожного з нас.

До Всесвітнього дня вишиванки. Що означає вишивка та вишиванка для кожного з нас.

16 травня в Україні святкують День вишиванки. Тож і ми вирішили долучитись до свята, і спитали в ДУІТ, а чи є серед нас ті, хто любить вишивати? І отримали відповіді!!!

Знайомтесь! Бабій Вікторія, студентка 3 курсу факультету управління і технологій (спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення) і її роботи:

Ось що розповіла нам Вікторія: «У нас в селі вишиванням займалась вчителька, і я захотіла вишиванку собі. Спочатку вишиваєш куски, а потім це все зшивається. Дуже цікавий процес, бо пришиваєш кожну бісеринку, але довгий, тому тут потрібні сили, натхнення і терпіння.»

Вітайте! Самійлик Юлія, студентка 1 курсу факультету управління залізничним транспортом, спеціальності 275.02 Транспортні технології «на залізничному транспорті), та сучасна чоловіча вишиванка, створена нею.

Юлія не розповіла нам історію створення вишиванки, але ми гадаємо, що вона сповнена доброти та любові. 

А це вишиті картини співробітниці нашого Університету, професора, доктора економічних наук, професора кафедри фінансів, обліку і оподаткування Ольги Кравченко!

«Кожна картина – це віддзеркалення подій і емоцій, які були в певний період життя. Вишивка для мене є певним психотерапевтичним прийомом для повернення в нормальний психологічний стан.», – розповідає Ольга Олексіївна.

Дякуємо Вікторії, Юлії та пані Ользі за творче натхнення для всіх нас! Від щирого серця бажаємо, щоб таких майстринь, (і майстрів також) в нашому Університеті ставало все більше і більше! 

Вітаємо з Днем вишиванки, ДУІТ!

Що ви бажаєте знайти?