Робочий візит керівництва ДУІТ до відокремлених структурних підрозділів

Робочий візит керівництва ДУІТ до відокремлених структурних підрозділів

Попри неймовірно важкий для нашої Батьківщини час, завершується «воєнний» навчальний рік. Напередодні його завершення, 31 травня 2023 року, ректор нашого університету Брайковська Надія Сергіївна відвідала з робочим візитом відокремлені структурні підрозділи ДУІТ: ВСП «Дунайський інститут водного транспорту ДУІТ» та ВСП «Кілійський транспортний фаховий коледж ДУІТ».

Під час візиту Надію Сергіївну супроводжували проректор з науково-педагогічної роботи Дудник Юрій Павлович і проректор з наукової роботи Скок Павло Олександрович.

Першим відбувся візит до ВСП ДІВТ ДУІТ. На зустрічі з вітальним словом до присутніх звернулась ректор ДУІТ Брайковська Н.С., яка відзначила плідну та результативну роботу всього науково-педагогічного складу ДІВТ.

Окремо були вручені дві подяки директору ДІВТ Дакі О. А.: подяка від Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України, а також подяка від проректора з наукової роботи ДУІТ Скока П.О. за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в розвиток наукової діяльності Університету. Подяками від першого проректора ДУІТ Горбаня А.В. було нагороджено в.о. завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Байрамову О.В., старшого викладача кафедри природничо-математичних та інженерно-технічних дисциплін Дорофєєву З.Я., старшого викладача кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті Тришина В.В. за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в розвиток Університету. 

Після урочистої частини, на зустрічі було обговорено низку важливих питань щодо наукової діяльності НПП, підвищення рівня їх кваліфікації, а також матеріально-технічного забезпечення Університету.

В ході візиту до ВСП КТФК ДУІТ пройшла змістовна і цікава зустріч з колективом коледжу, під час якої ректор ознайомила присутніх з діяльністю університету, відзначила позитивну динаміку його рейтингу, як одного з лідерів в Україні та на міжнародному рівні. Йшлося також про продовження нарощення кадрового потенціалу, розвитку матеріально-технічного забезпечення, тісної співпраці з метою якісної підготовки фахівців тощо.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в розвиток наукової діяльності Університету та з нагоди святкування Дня науки в Україні, Подякою ДУІТ відзначені:

  • Тетяна Андріївна Карадобрій, директорка коледжу;
  • Ірина Григорівна Генералова, заступник директора з навчально-виховної роботи;
  • Олександр Анатолійович Бойко, викладач спеціальних дисциплін;
  • Любов Іванівна Козлова, завідувачка лабораторії.

Після цього директорка коледжу Тетяна Андріївна Карадобрій ознайомила Надію Сергіївну з першочерговими завданнями, над вирішенням яких працює колектив. Це і організація навчально-виховного процесу в умовах війни, покращення матеріально-технічної бази, ліцензування нової спеціальності «Менеджмент», яка користується попитом на ринку праці. Особливу увагу Тетяна Андріївна звернула на вдосконалення якості надання освітніх послуг, запровадження у навчальний процес новітніх технологій, покращення якісного складу викладачів, хід організації вступної кампанії 2023 року тощо.

Тетяна Андріївна підкреслила, що всі позитивні зміни у житті коледжу здійснюються за безпосередньої участі, підтримки та допомоги університету, висловила сподівання на подальшу плідну працю в структурі ДУІТ на чолі з Надією Сергіївною Брайковською.

Гості також ознайомились з навчально-матеріальною базою навчального закладу.

На завершення Надія Сергіївна подякувала колективам структурних підрозділів за роботу та побажала нових звершень, успішної вступної кампанії, миру й перемоги нашій Україні.

Що ви бажаєте знайти?