Виставка творів художника-дизайнера Володимира Сьомкіна

31 травня 2021 року до Дня Києва в Державному університеті інфраструктури та технологій було відкрито виставку творчих робіт відомого художника-дизайнера, заслуженого діяча мистецтв України, професора Володимира Сьомкіна. Відкрила виставку ректор ДУІТ Надія Брайковська, наголосивши на вагомих науково-методичних здобутках та основних етапах творчого шляху художника.

З вітальним словом виступили: голова Науково-методичної комісії з дизайну Міністерства освіти і науки України, професор Євген Антонович, який зазначив, що викладачі та студенти з повагою називали професора Володимира Сьомкіна «патріархом українського дизайну» та декан факультету управління і технологій ДУІТ, доктор економічних наук Світлана Боняр.

Прозвучали сердечні привітання від правління Спілки дизайнерів України, особисто від голови СДУ доцента Юрія Борисова.

Від Національної Спілки художників України з вітальним словом виступила Заслужений діяч мистецтв України, доцент Тамара Недошовенко, яка детально зупинилася на творчому доробку та активній виставковій діяльності Володимира Сьомкіна.

Спогадами про багаторічну спільну викладацьку діяльність і педагогічну майстерність Володимира Васильовича щедро поділилися з присутніми студентами та викладачами Народні художники України, професори Юлій Скаканді та Микола Стратілат.

Із заключним словом виступила доктор мистецтвознавства, професор Світлана Прищенко, яка окреслила місце і роль наукової школи професора Володимира Сьомкіна в розвитку українського дизайну та розбудови системи дизайн-освіти в Українській Державі.